Триває серія концертів духовної музики: два на Львівщині вже позаду, наступні два на Закарпатті!

 

Триває серія концертів духовної музики: два на Львівщині вже позаду, наступні два на Закарпатті!

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» в межах проєкту «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини» проводить концерти на території унікальних пам’яток, дерев’яних храмів карпатського регіону. Однією з таких пам’яток є Церква Святого Миколи Чудотворця в селі Чорноголова Закарпатської області.

Запрошуємо усіх охочих відвідати Церкву у супроводі духовної музики. 10 жовтня о 13:00 год біля храму відбудеться концерт у виконанні академічного камерного хору «Кантус». Відвідувачі зможуть також дізнатись більше цікавого про Церкву Св. Миколи Чудотворця, яка до речі була збудована ще у 17 столітті в бойківському стилі, та розглянути збережений з 18 століття іконостас.

Проєкт «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини”, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та Підкарпатська Регіональнa Туристична Організація за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.