Тренінг про технічні рішення в модернізації дорожньої інфраструктури в українсько-польському прикордонні

Важливу інформацію щодо проєктів модернізації дорожньої інфраструктури розповіли експерти під час тренінгу від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Чудова нагода поділитись знаннями, досвідом та порадами, аби представники громад ефективно залучали кошти та успішно реалізовували проєкти у транспортній галузі. З цією метою, в межах транскордонного проєкту  «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури» відбувся тренінг «Технічні рішення в модернізації дорожньої інфраструктури в українсько-польському прикордонні».  Учасники заходу — усі зацікавлені у розвитку дорожньої інфраструктури, зокрема це представники місцевих та регіональних влад, керівники проєктів у цій галузі та експерти.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, стіл та у приміщенні

В рамках навчання, тренери розповіли про фінансові джерела для реалізації проєктів з модернізації дорожньої інфраструктури України та Польщі, а також детально описали алгоритм залучення коштів для зазначених проєктів. Сподіваємось, учасники заходу отримали відповіді на свої запитання та здобули нові знання, які в перспективі будуть використані для розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури регіонів.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Проєкт «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури» реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», Служба автомобільних доріг у Львівській області, Підкарпатське управління доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна.