Стартували з інформаційними семінарами щодо Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад 2.0

На зображенні може бути: 1 особа, sitting та стоїть

Перший пішов! Сьогодні ділились порадами щодо підготовки проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2.0 на Закарпатті.

Виконавча директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин та програмна директорка Ірина Луцюк розповіли учасникам навчання про особливості цього конкурсного набору та поділились цінною інформацією, як підготувати проєктну заявку так, щоб опинитись у переліку щасливих переможців.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

Приємно, що наш інформаційний семінар сьогодні об’єднав 35 активних представників Закарпаття, та особливо приємно, що нарешті можемо проводити такі зустрічі наживо, бачити очі учасників та комунікувати не через екрани моніторів. Дякуємо за участь усім присутнім, сподіваємось, що на тренінгу ви отримали відповіді на свої запитання.

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Окрема подяка Закарпатській обласній раді за підтримку Конкурсу та сприяння в організації сьогоднішнього навчання. Радіємо, що Асоціація та керівництво області мають спільні погляди щодо розвитку Карпатського регіону зокрема й завдяки проведенню Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад 2.0.

Нагадаємо, що вже завтра ділитимемось інформацією на Львівщині, а 4 та 7 червня із представниками громад Івано-Франківської та Чернівецької областей.