“Там, де до сонця близько: традиції вівчарства”

А давайте перенесемось у Карпати…

Підглянемо краєм ока, як живуть тутешні мешканці, які традиції вони шанують, яким ремеслом займаються. Уявімо, що ми разом із пастухом йдемо на полонину, під дзеленчання дзвіночків на шиях у овечок. Відчути сповна цю магічну атмосферу допоможе наш фільм «Там, де до сонця близько: традиції вівчарства».

Промоційний фільм – один із заходів проєкту «Шлях волоської культури у польсько-українському прикордонні», який ми, до речі, сьогодні завершуємо реалізовувати. Символічно ставимо крапку та пропонуємо насолодитись 25 хвилинами особливих кадрів про вівчарську культуру.

Наше завдання розповісти про багатство цієї культури, показати, що у традиції можна вдихнути нове життя, зробити їх модними, задати тренд на унікальність, адже вівчарство і його похідні продукти — чи не найкращий приклад такого унікального ремесла.

Тож бажаємо усім приємного перегляду та сподіваємось, що після перегляду ви наповнитесь натхненням, не лише від красивої візуальної картинки, а й від головної ідеї – збереження традицій вівчарства.

Проєкт «Шлях волоської культури у польсько-українському прикордонні» реалізується Асоціацією Єврорегіон Карпати – Україна» та Асоціацією з Розвитку та Промоції Підкарпаття  «Про Карпатія» та фінансується Європейським Союзом в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.

Відповідальність за зміст даного відео несе Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», відеоматеріал у жодному випадку не може вважатись відображенням офіційної позиції Органу управління Європейського Союзу чи Спільного технічного секретаріату «Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014–2020»