Стратегічні напрямки діяльності Асоціації на найближчу перспективу окреслили під час Загальних Зборів Асоціації

Сьогодні відбулося засідання Загальних Зборів Асоціації “Єврорегіон Карпати — Україна”, у ході якого учасники, зокрема, окреслили стратегічні напрямки діяльності Асоціації та її членів на найближчу перспективу.

Для нас ця зустріч особливо важлива, адже це перше зібрання після зміни адміністративно-територіального устрою, тож зміни відбулись і серед членів Асоціації. Відповідно, в рамках засідання було оновлено склад правління – наглядового органу Асоціації та прийнято 20 нових членів.

«Внаслідок децентралізації перед нами постали нові виклики та нові завдання. Однак, завдяки ініціативності та креативності Асоціації, нашій наполегливій праці, переконана, з’являтимуться нові цікаві ідеї та проєкти, які ми разом втілюватимемо в життя», – зазначила новообрана голова правління Асоціації, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Окрім правління, переобрали виконавчого директора Асоціації – члени знову підтримали кандидатуру Галини Литвин. За її словами, за останній час Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» уже стала каталізатором змін у розвитку карпатського регіону. «Різноманіття карпатських громад, 14-ти річний досвід діяльності та позитивна репутація Асоціації на теренах українських Карпат та поза їхніми межами є нашою додатковою перевагою, яка завдяки Вашій підтримці та активній позиції дозволяють досягти поставлених цілей і сформувати нові, аби продовжувати діяти #спільно_для_розвитку_Карпат», – зазначила Галина Литвин.

Керівники та представники органів місцевого самоврядування ознайомились із результатами діяльності за останні 5 років. Учасники засідання розглянули також стратегічні завдання на перспективу: затвердили напрямки діяльності Асоціації, план заходів, а також перспективи Програм, що реалізує Асоціація – програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».