Стартував художньо-фотографічний конкурс «Як Александра Вахневська, живописець із Розточчя»

А ми знову розповідаємо Вам про конкурс, однак цього разу – про творчий!

Аби продемонструвати неймовірну красу Розточчя – мальовничої території на Львівщині і у Любельському воєводстві розпочато прийом робіт на художньо-фотографічний конкурс «Як Александра Вахневська, живописець із Розточчя». Конкурс проводить партнер Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» гміна Замость в рамках транскордонного проєкту «РовеЛове Розточчя разом попри кордони», що фінансується Європейським Союзом через Програму ТКС Польща-Білорусь-Україна.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

І – фотографічна «Розточчя, приховане у кадрі»;

ІІ – художня «Краса природи Розточчя».

Роботи у ІІ номінації приймаються у трьох вікових групах:

  • діти та молодь від 10 до 14 років;
  • молодь від 15 до 17 років;
  • дорослі 18+.

Роботи, які подаються на конкурс, повинні бути авторськими. Кожен учасник може подати лише одну конкурсну роботу. Звертаємо увагу, що заявки приймаються лише в електронному вигляді через форму, яка доступна за посиланням: https://gminazamosc.pl/2021/konkurs-artystyczno-fotograficzny/?fbclid=IwAR0xE7JYqOKCFvjnzOTGMLa3D2Z72AOp93j7iiZ54OGjjR7E7GAxmKTFx_w

Кінцевий термін подання заявок – 30 червня 2021 року.

Найкращі роботи будуть відзначені нагородами, які вручатимуться переможцям під час урочистого відкриття Центру геотуризму у с.Ліпсько Полесе (гміна Замость Люблінського воєводства Республіка Польща).

Тож мерщій діставайте свої фотокамери, створюйте цікаві кадри природного багатства Розточчя та перемагайте у конкурсі!