SKOLE-FEST «Карпати єднають»

Час проведений серед гір завжди сповнений особливих емоцій, а якщо сюди додати ще SKOLE-FEST «Карпати єднають», то ці відчуття довго будуть надихати .

Напередодні у Сколе гості фестивалю насолоджувалися концертом академічної музики славетного камерного оркестру Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. Івана Карабиця та Сколівської школи мистецтв; виступами народних ансамблів, творчих колективів, підспівували народному фольк-гурту «Фіглярі».

А ще змогли поринути в атмосферу традиційних ремесел, обрядових дійств, помилуватися колоритними українськими строями і посмакувати бойківською кухнею.

«Війна показала, що ворог атакує не лише мирні міста і села, а й намагається знищити нашу культурні ідентичність. Дякую Збройним Силам України, що навіть в такий важкий час ми маємо можливість демонструвати унікальну культуру нашого народу, популяризувати місцеві традиції, фольклор та традиційні ремесла. Окрема подяка відвідувачам та учасникам фестивалю за енергію, якою ви поділились з нами, адже в єдності наша сила,” – підсумувала керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Наталя Савка.

SKOLE-FEST «Карпати єднають» – один із заходів проєкту «Карпатський фестиваль Фольк-Арт – спільна культурна спадщина Карпат», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine та за сприяння Сколівської міської ради.