Ще один приклад #карпатські_ініціативи_в_дії

Чудовий приклад як #карпатські_ініціативи_в_дії покращують життя у громадах

Нове лабораторне обладнання придбала Куликівська селищна рада Львівського району. Якщо раніше мешканцям громади потрібно було їхати у Львів чи Жовкву щоб здати аналізи, то тепер, завдяки перемозі у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, достатньо звернутись у Куликівську поліклініку. Пацієнти зможуть здати необхідні аналізи, оперативно отримати результати та почати лікування.

Вартість обладнання — понад 346 тис. грн, з яких майже 200 тис. грн — грантові кошти, які виділила Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Вітаємо мешканців Куликівської ОТГ з важливим результатом, який забезпечить доступну і якісну медичну допомогу.

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 відбувся у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», що реалізується спільно Мінрегіоном, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.