Ще один надважливий для Асоціації старт, який допоможе вугільним регіонам

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та просто небаЩе один надважливий для Асоціації старт, який допоможе вугільним регіонам, зокрема Червоноградській громаді, що є членом нашої організації.

За підтримки Мінрегіону розпочинаємо роботу над проєктом “Трансформація вугільних регіонів України (пілотні проекти Донецької та Львівської областей)”, який пройшов конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошти державного бюджету, отриманих від ЄС.

Виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин спільно з радницею прем’єр-міністра України Валентиною Москаленко, червоноградським міським головою Андрієм Залівським, головою Червоноградської районної державної адміністрації Андрієм Дяченком та народним депутатом Михайлом Бондарем відвідали шахти Червонограда та його околиць. Адже одне з головних завдань проєкту – створення передумов для справедливої трансформації копалень.

У межах проєкту, зокрема, будемо вивчати досвід Європи у відновленні шахт, розробимо техніко-економічне обґрунтування ревіталізації шахти “Надія” (Львівська область). Також буде напрацьована Стратегія розвитку туризму Червоноградського району з урахуванням перспектив подальшої ревіталізації шахти.

«Віримо, що усі ці заходи дадуть поштовх до формування нових векторів розвитку вугільних міст, зокрема створять передумови для трансформації мономіста Червоноград в локальний туристичний магніт прикордоння і він також стане ще одним центром розвитку культурної індустрії, – зауважила радниця премєр-міністра Валентина Москаленко.

«Для нас, як Асоціації, цей проєкт важливий ще й тим, що реалізовуватиметься і на Львівщині, і на Донеччині, що тільки посилить нашу співпрацю, започатковану у рамках Програми міжрегіонального співпробітництва «Змінимо країну разом», – наголошує виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

На зображенні може бути: у приміщенні

#разом_зможемо_більше #партнерство_в_дії