«Колочавські Медові Стежки» – новий пішохідний маршрут на Закарпатті

Ми знаємо, як зробити ваш відпочинок на Закарпатті максимально корисним, пізнавальним та справді «медовим».

Новий пішохідний маршрут «Колочавські Медові Стежки» протяжністю 22 км стане невід’ємною частиною при плануванні мандрівки у с. Колочава, що на Закарпатті!  Близько 20 місцевих пасік, локації, де проводять апітерапії, пам’ятки культури та природи – усе це зібрано на карті, яку розробили в межах проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні». До речі, на карті позначено ще один результат реалізації цього проєкту – атракційна пасіка «Від дуплянки до розумного вулика», яка точно вас здивує новаторським підходом до бджільництва.

Тож усім любителям активного відпочинку рекомендуємо взяти до уваги та зберегти собі цю карту, аби урізноманітнити своє дозвілля, відкрити нові «медові» локації та насолодитись природною і культурною спадщиною Колочави.

Проєкт «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні» реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” спільно з громадською організацією об’єднання пасічників Карпатська Еко Пасіка, Колочавською сільською радою, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia “Pro Carpathia” за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.