Розробка спільної стратегії попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні

Працюємо над розробкою спільної стратегії попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні. Робоча група у складі представників ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”Головне управління ДСНС України у Львівській областіУправління ДСНС України в Івано-Франківській областіУправління ДСНС України у Закарпатській області, Воєводської комендатури державної пожежної служби в Жешові напрацьовує проект структури стратегії, робочий план заходів з її підготовки.
Нагадаємо, що проект “Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні” реалізується упродовж 2018-2020 років в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine і передбачає придбання пожежних машин, мікроавтобусів, будівництво “димової комори” для тренувань рятувальників, спільні навчання, розробку транскордонної стратегії і промоційні заходи.

До цього в Ужгороді відбувалася робоча зустріч з партнерами із Управління ДСНС України у Закарпатській області.
Обговорили поточний поступ реалізації спільного безпекового проекту ?‍? та найближчі плани. А плани амбітні, закупівля пожежних машин?, спільні навчання?‍?, розробка стратегії?, ну і, звичайно ж, ідеї для нових проектів.