Розповідаємо про велосемінар в межах проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони»

 

Велопробіг територією Розточчя, практичні навчання з організації велотуризму та нові маршрути: розповідаємо про велосемінар в межах проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони».

6 днів тривав велосемінар «ЕкоЛогіка – транскордонний велотуризм на територіях природно-заповідного фонду на кордоні держав, регіонів та культур», який організували наші партнери по проєкту – Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА. Під час велопробігу у Яворівському національному природному парк, учасники заходу дізнались більше про рекреаційно-туристичну діяльність парку, а також відвідали еколого-просвітницький центр у відпочинковому осередку «Верещиця», який, до речі, збудований у межах цього ж проєкту.

Також учасники ознайомились із історико-архітектурною спадщиною західного регіону, відвідали національні природні парки та взяли участь у навчанні з організації велотуризму. Результатами проведеного семінару стали нові веломаршрути територією Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, які зможете знайти тут: https://cutt.ly/ZWoOieY

Радіємо, що завдяки проєкту ми маємо можливість популяризувати природну спадщину українсько-польського прикордоння, заохочувати туристів до активного відпочинку та створювати нові інфраструктурні об’єкти для розвитку туризму.

Проєкт «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» реалізують Gmina Zamość, Любельське воєводство, Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Асоціація ЄВРОРЕГІОН КАРПАТИ – УКРАЇНА, Яворівський національний природний парк та Розточанський національний природний парк за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща-Білорусь-Україна.