“РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”. Перший велопробіг вже зовсім скоро!

#Rove_Love_Розточчя_в_дії

Проводьте час активно разом із Асоціацією ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”!

?‍♀️?‍♂️Любителі велотуризму можуть мандрувати з іще більшим комфортом завдяки проекту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”*. В рамках проекту з українського боку буде встановлено 1️⃣4️⃣ об‘єктів для велосипедистів на транскордонному Центральному велосипедному маршруті Розточчя. Перші 5️⃣ станцій обслуговування велосипедистів вже встановлено і вони чудові – персонал проекту Olga Vysochan і Ірина Луцюк (Iryna Lutsiuk) разом з виконавчою директоркою Асоціації Halyna Lytvyn все промоніторили ?.

?До кінця цього року ще 6️⃣ таких станцій обслуговування велосипедистів з’явиться на маршруті для того, щоб зробити мандрівки максимально приємними. А ще ми активно готуємося до ознакування маршруту.

А знаєте, що найцікавіше? Вже у серпні ми влаштуємо перший велопробіг?, тому уважно слідкуйте за новинами на сторінці Асоціації!
#крутимо_педалі_далі

 

*Проект “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони” реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine 2014-2020. Проект спільно реалізують: Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”, гміна Замость, Любельське воєводство, Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністраціїЯворівський національний природний парк, Розточанський національний парк.