Робоча зустріч партнерів проєкту щодо створення Карпатського шляху дерев’яної архітектури

Триває активна робота над промоцією унікальної спадщини Карпатського регіону, зокрема, сакральних пам’яток архітектури – дерев’яних церков.

Сьогодні відбулась робоча зустріч партнерів, що спільно реалізують проєкт “Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини” в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна».

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин розповіла, чого вже вдалось досягти в рамках проєкту з української сторони. Зокрема ідентифіковано 95 об’єктів, які пропонують включити у маршрут, триває розробка 8 віртуальних 3Д-турів унікальними дерев’яними церквами.

Партнери з польської сторони презентували шлях дерев’яної архітектури у Підкарпатському воєводстві – від виникнення ідеї до втілення її у життя, а також поділилися досвідом промоційної діяльності у межах проєкту.

Дякуємо Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА, відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА, Управлінню туризму та курортів Закарпатської ОДА, нашим партнерам – Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna та експертам за активну участь та плідну співпрацю в межах проєкту.