Результати Форуму “Карпати – 30”

У порядку денному – Карпати.

Для Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» ключовим напрямком роботи є розвиток Карпат, тож діалог з представниками влади різних рівнів в рамках форуму «Карпати-30» наблизив нас до чіткого розуміння, яким шляхом ми будемо йти наступні 10 років.

Форум «Карпати-30» — майданчик для обговорення значимих для Карпатського краю питань, зібрав у одному місці парламентарів, урядовців, представників місцевих громад. Коротко про те, що нам вдалось досягти. Про Карпати говоритимуть частіше, зокрема у Мінрегіоні та Верховній Раді України, а отже матимемо підтримку у питаннях розвитку гірських територій від представників уряду та парламентарів, що відкриває нам нові можливості. Важливим є готовність Комітету з питань бюджету Верховної Ради України розглядати окремий рядок у бюджеті для розвитку гірських територій Усе це приноситиме значний результат, лише консолідувавши зусилля влади на різних рівнях, тому цінною є підтримка регіональної влади щодо розвитку карпатського регіону. Сьогодні про зацікавленість місцевих органів самоврядування, членів Асоціації свідчить системна співпраця у реалізації Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Тішимось, що конструктивний діалог склався і тепер маємо план дій щодо покращення Карпат. Як минув Форум «Карпати-30» дивіться у відео. #спільно_для_розвитку_Карпат