Рекордна кількість заявок надійшла на Конкурс підтримки місцевих карпатських громад-2021

235 – така рекордна кількість заявок надійшла на Конкурс підтримки місцевих карпатських громад-2021

«Ініціатива Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» – одна з найбільш успішних в Україні. В її межах вже розвивається понад 150 проєктів у місцевих карпатських громадах. Цього року Міністерство розвитку громад та територій надасть фінансування для щонайменше 40 проєктів-переможців у 4 карпатських областях, загальним розміром гранту 10 млн гривень. При відборі проєктів незалежні експерти звертатимуть увагу на важливість проблеми для громади, додану вартість проєкту для регіону Карпат, а також сталість результатів. Очікуємо на результати конкурсу в червні цього року», – зазначає заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Тут зібрали статистику статистика в розрізі географії та пріритетів:

67 проєктів з Львівської, 66 – з Івано-Франківської, 60 – з Чернівецької та 42 – із Закарпатської областей.

Найпопулярніший пріоритет Конкурсу – «Історико-культурна спадщина» – усього 77 заявок (фактично кожна третя).

52 заявки – «Безпека громад Карпатського регіону», 43 – «Розвиток спорту у гірських територіях», 34 – «Подолання наслідків COVID 19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва», 29 – «Природна спадщина».

Найактивнішими заявниками, які підготували найбільшу кількість проєктів, є:

Установа “Агенція регіонального розвитку Закарпатської області” – 8 проєктів

Громадська організація “Об’єднання жінок Підгір’я “Берегиня” (Чернівецька область) – 10 проєктів.

На зображенні може бути: текстНемає опису світлини.«Рекордні 235 заявок – для нас це не просто цифра, це індикатор, який підтверджує необхідність систематично підтримувати ініціативи громад, заохочувати активних мешканців карпатського регіону розвивати свої території. З нетерпінням чекатимемо результатів експертної оцінки, яка визначить переможців-отримувачів фінансового ресурсу на втілення своїх ідей», – зазначила виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

Тож чекаємо результатів конкурсу і хай переможуть найсильніші! #спільно_для_розвитку_карпат

 

Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується Мінрегіоном, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.