Публікація «Бджільництво у польсько-українському прикордонному регіоні»

А чи знали Ви, що бджіл називають берегинями природного біобалансу екосистем, а вчені вважають, що понад три чверті світового виробництва харчових продуктів залежить від стану сектора бджільництва?

Про те, який внесок у розвиток навколишнього середовища роблять маленькі медоносні комахи – аборигенні карпатські бджоли – Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» дізнавалась в рамках проєкту «Карпатська бджола — спільні заходи для збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні». Разом із партнерами проєкту, ми працювали над популяризацією давніх традицій бджільництва та поставили перед собою важливе завдання – привернути увагу на необхідність збереження первинної карпатської породи бджіл. Зокрема, пропонуємо і вам дізнатись більше про бджільництво, його історію та сьогодення у публікації «Бджільництво у польсько-українському прикордонному регіоні», яку підготували Асоціація з Розвитку та Промоції Підкарпаття “Pro Carpathia”: https://cutt.ly/VQNXR68.

До речі, у кінці публікації зібрано інформацію про велосипедні та пішохідні маршрути «Карпатські Медові Стежки», а вони точно стануть в нагоді при плануванні цікавої та пізнавальної мандрівки.

Відкривайте унікальні традиції та багатство природної спадщини Карпат разом із нами!

Проєкт реалізовано у партнерстві з ГО «Карпатська Еко Пасіка», Колочавською сільською радою та Асоціацією з Розвитку та Промоції Підкарпаття “Pro Carpathia” за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.