Провели інформаційний семінар для представників громад Івано-Франківщини

Третій з чотирьох інформаційних семінарів успішно провели!

Як ми анонсували раніше, у кожній з чотирьох карпатських областей Асоціація «Єврорегіон Карпати — Україна» проводить тренінги щодо підготовки проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2.0. Сьогодні виконавча директорка Асоціації Галина Литвин та програмна директорка Ірина Луцюк з таким корисним візитом на Івано-Франківщині.

На зображенні може бути: 3 людини та у приміщенні

Вже традиційно в рамках навчання розповідали учасникам про особливості конкурсного набору та про те, як правильно заповнити форму заявки. Приємно, що серед усіх учасників зустрічі більшість вже мають ідеї для проєктів та працюють над підготовкою заявок, а це означає, що боротьба за місце серед проєктів-переможців буде ще запеклішою! До речі, варто відзначити активність громад Івано-Франківської області, адже за кількістю поданих проєктів попередніх конкурсних наборів саме Івано-Франківська область залишається в лідерах. Переконані, що і цього року ми будемо приємно здивовані кількістю та головне якістю ваших проєктів.

Дякуємо Івано-Франківській обласній раді за фінансову підтримку Конкурсу та сьогоднішній теплий прийом. А всім учасникам навчання бажаємо скористатись нашими порадами та підготувати якісні, конкурентоспроможні, креативні проєкти, на які ми чекаємо до 18 червня!

Немає опису світлини.