Промоція історико-культурної спадщини: як зробити місцеву пам’ятку привабливою для туристів

Асоціація “Єврорегіон Карпати-Україна” провела тренінг «Промоція історико-культурної спадщини: як зробити місцеву пам’ятку привабливою для туристів» в рамках реалізації транскордонного проєкту “Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні” за фінансової підтримки Європейського союзу в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Спочатку виконавча директорка Асоціації Галина Литвин розповіла власне про цей проєкт і підхід до об’єднання зусиль навколо промоції спадщини, а також про доступні джерела фінансування, які можна і варто залучати. Начальниця управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталя Табака поділилася успішними кейсами та планами на наступний рік, а вони справді креативні та цікаві. А на завершення першої частини послухали презентації найуспішніших у збереженні історико-культурної спадщини на Львівщині – Андрій Котлярчук та Іван Щурко. Це було справді мотивуюче та надихаюче.

Друга частина була практичною. Ірина Процик організувала справжній мозковий штурм. Багато працювали над стратегією промоції, комунікації та успішного просування туристичних продуктів. Було креативно, активно і дуже плідно.

Дякуємо спікерам та тренерці за роботу, учасникам за взаємодію. Віримо, що одержані знання стануть одним з рушіїв успішної реалізації задумів та проєктів.