Проєкти міжнародної технічної допомоги Львівщини будуть дофінансовані за кошти обласного бюджету

Проєкти міжнародної технічної допомоги, що реалізуються у Львівській області, будуть дофінансовані за кошти обласного бюджету. Таке важливе зокрема й для Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” рішення прийняли на сесії Львівської обласної ради.

Завдяки спільній позиції керівництва Львівської обласної ради, депутатського корпусу, членів профільної комісії прийнято Програму з міжнародного і транскордонного співробітництва на 2021-2025 роки, що розроблена Департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації. А це означає, що 23 проєкти міжнародної технічної допомоги цьогоріч отримають 21,5 млн співфінансування з обласного бюджету.

Тішимось, що Асоціація “Єврорегіон Карпати-Україна” матиме можливість співфінансувати реалізацію 10 проєктів в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 та Програми секторальної підтримки регіонального розвитку. Така підтримка мотивує і далі активно працювати над залученням додаткових ресурсів. Слід додати, що за останні 3 роки Асоціацією залучено понад 248 млн грн міжнародної технічної допомоги для громад Львівщини!

Дякуємо керівництву Львівської обласної ради та депутатському корпусу за важливий крок, який вкотре підтверджує готовність спільно наполегливо працювати задля розвитку Львівщини.