Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» продовжено до кінця 2021 року

May be an image of текст «спвпраця для розвитку: проект "карпатська мережа регонального розвитку" ΕΒΡΟΡΕΓΙΟΗ карпати-ук бюджет проекту 50 MAH грн активзаця громад спроможн нституци стратегя промоця інфраструктура»Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» продовжено до кінця 2021 року.

На засіданні Конкурсної комісії з відбору проектів регіонального розвитку  Міністерство розвитку громад та територій України ухвалило рішення про фінансування у 2021 році 28 проєктів, серед яких також ініціатива Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» – «Карпатська мережа регіонального розвитку» .

Проєкт реалізується Мінрегіоном, чотирма обласними державними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна». Така міжрегіональна співпраця не лише об’єднує карпатський регіон, а й створює нові можливості для громад.

Продовження терміну проєкту дає можливість продовжувати нашу роботу в напрямку розвитку Карпат.  Зокрема, плануємо провести додатковий конкурс для карпатських громад на загальну суму понад 10 млн  – а це понад 50 втілених ідей! Окрім цього, до кінця року завершиться будівництво Карпатського центру регіонального розвитку у с. Волосянка.

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин зазначає: “Асоціацією Єврорегіон Карпати – Україна спільно з профільними міністерствами та регіональними органами влади втілюватиметься 3 системні проекти розвитку Карпат. Для нас важливо, що розвиток міжрегіональної співпраці є не лише пріоритетом нашої роботи, а й підтримується на рівні держави”.

Дякуємо Іванові Лукері, заступнику міністра розвитку громад та територій, та членам комісії за довіру та підтримку ідей, що розвивають регіони. Не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо рухатись #спільно_для_розвитку_Карпат.