Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна знову визнала проєктом тижня наш проєкт

Проєкти, які реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» це щоденна наполеглива праця аби зробити Карпатський регіон ще більш привабливим для туристів, відкрити багатства його матеріальної і нематеріальної спадщини та надихнути колег працювати для розвитку Карпат.

Тішимось, що успіхи у реалізації проєктів відзначають не лише кінцеві бенефіціари та цільові групи проєкту, а й донори, що фінансують ці ідеї.

Цього разу наші грантодавці – Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна – визнали проєктом тижня наш проєкт «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини», який ми реалізуємо спільно з Підкарпатською Регіональною Туристичною. Завдяки проєкту ми втілимо ідею щодо розвитку українсько-польського маршруту дерев’яної архітектури, зокрема старовинних церков та храмів, які вартують уваги туристів. Для нас важливо вдало поєднати сучасні тенденції та водночас зберегти автентичність історико-культурної спадщини. Саме тому, в рамках проєкту розроблено 12 віртуальних турів, тож усі охочі зможуть «відвідати» сакральні об’єкти за допомогою своїх гаджетів.

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

Дякуємо Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна за підтримку та оцінку наших старань. Віримо, що цей проєкт по-новому зможе відкрити для туристів багатство сакральної архітектури Карпатського регіону та зацікавить новими туристичними продуктами.