Програма підтримки ініціатив місцевих карпатських громад – найкраща в Україні!

4 грудня в Києві відбулася підсумкова конференція та церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Асоціацію «Єврорегіон Карпати-Україна» представляла виконавча директорка Галина Литвин.

Оганізатором конкурсу шостий рік поспіль є Мінрегіон у співпраці з Програмою Рада Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Програма підтримки ініціатив місцевих карпатських громад визнана найкращою в Україні! Нагорода унікальна – вперше за період існування конкурсу відзначено спільну ініціативу чотирьох областей та Асоціації органів місцевого самоврядування.

Програму вже два роки реалізовують Львівськa, Івано-Франківськa, Закарпатськa та Чернівецькa обласні ради та «Єврорегіон Карпати-Україна». За цей час 124 інституції успішно реалізували 65 проєктів – від фестивалів до заміни очисних систем. Загальний бюджет на сьогодні складає 19 мільйонів гривень, в тому числі грант – 13,7 мільйонів гривень. Радіємо, що результати роботи бачать і високо оцінюють в Києві.

Вітаємо також членів Асоціації Сокальську районну раду та Зимноводівську селищну раду з нагородами та бажаємо нових перемог.

Хочемо, щоб всі причетні надихнулися кращими практиками місцевого самоврядування 2019 року і впроваджували їх по всій Україні.