Презентували Львівщину представникам Луганщини, Донеччини та Волині

Протягом трьох днів презентуємо Львівщину представникам Луганщини, Донеччини та Волині і працюємо над новими ідеями для поглиблення міжрегіональної співпраці.

Керівники органів місцевого самоврядування вугільних міст Луганської, Донецької та Волинської областей відвідали Львівщину, в рамках візиту, організованого Луганським обласним правозахисним центром “Альтернатива” та Екодія за підтримки Germanwatch e.V. Асоціація «Єврорегіон Карпати — Україна» радо зустріла гостей та показала міста Жовква, Червоноград, Сокаль. Адже побудова міцних міжрегіональних зв’язків – це одна зі стратегічних цілей Асоціації.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

У рамках візиту, з очільниками Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації учасники делегації обговорили плани щодо майбутньої співпраці та вже з’явились ідеї щодо створення організації з розвитку малих шахтарських міст Сходу та Заходу України.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенні

«Такі зустрічі з колегами зі сходу України для нас дуже цінні. Адже це чудова нагода “звірити годинники”: обговорити результати, які ми вже отримали за роки реалізації програми “Змінимо країну разом” та знайти нові шляхи для її розвитку. Цього року Програма міжрегіональних обмінів «Змінимо країну разом» вийшла на новий рівень, об‘єднавши партнерів з нових областей. Впродовж 2018-2020 років нами підтримано 99 проєктів, а на новий конкурсний набір ми отримали 58 заявок! І така комунікація з регіонами показує, що ми рухаємося у правильному напрямку, а заодно надихає на нові ідеї посилення взаємодії», — наголосила Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації.

Додамо, що попереду в нас цікавий досвід співпраці з Донеччиною під час реалізації двох проєктів, що перемогли в рамках Програми секторальної політики – підтримка регіональної політики України: «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» та «Трансформація вугільних регіонів України (пілотні проєкти Донецької та Львівської областей», про який зокрема говорили у Червонограді.

Віримо, що міжрегіональна співпраця, зокрема, у форматі таких зустрічей, сприятиме розвитку територій та створить передумови для подальшої роботи над важливими об’єднавчими ініціативами, адже #спільно_зможемо_більше