Потенціал Надвірнянського району

Виконавча директорка Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Halyna Lytvyn здійснила робочу поїздку до Надвірнянського району. Метою поїздки стала зустріч із активними мешканцями та представниками місцевої влади.

Галина Литвин розповіла про напрямки роботи Асоціації та про ті можливості, які ми створюємо для карпатських громад. Говорили про потенціал та перспективи району та ідеї, як можна максимально ефективно використати цей потенціал. А він справді чималий і при цьому дуже різноманітний.

Район може похвалитися нафтовими покладами та багатою нафтовою історією. Тут навіть є цілий Музей нафтопромислів Галичини. Пнівський замок – це лише одна з численних історико-культурних пам’яток. А рекреаційно-туристичний потенціал району взагалі можна обговорювати годинами. Тільки водоспади спробуйте перерахувати.

ℹ️Працювати є з чим і радіємо, що місцева громада це усвідомлює і готова долучатися до реалізації проєктів задля розвитку свого краю. А Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” зі свого боку, як завжди, готова допомагати і підтримувати