Посольство Японії підтримало проєкт Асоціації щодо модернізації світлового обладнання в театрі імені Марії Заньковецької

Гарні новини для Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», Театру імені Марії Заньковецької та всіх поціновувачів мистецтва!

Сьогодні отримали приємну звістку від Посольства Японії про підтримку нашого проєкту щодо модернізації світлового обладнання в театрі. У межах проєкту заплановано:

  • придбати та встановити світлодіодне заливне освітлення (заливки сцени), окремих елементів фронтального освітлення сцени;
  • придбати і встановити систему керування світловим обладнанням, а це майже 40 одиниць обладнання.

Попереду – підписання угоди щодо фінансування та багато роботи, за яку ми уже готові братися!

Радіємо, що маємо можливість покращувати матеріально-технічне забезпечення театру та переконані, що завдяки проєкту глядачі отримуватимуть ще більше задоволення від перегляду театральних постановок.

May be an image of одна або кілька осіб, people playing musical instruments та у приміщенні

Додатково відзначимо, що це наш другий проєкт, який отримав підтримку від Посольства Японії. Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» у 2016 році реалізувала проєкт «Модернізація медичного обладнання для Львівської обласної клінічної лікарні ОХМАТДИТ», в рамках якого закупили лабораторне обладнання: аналізатор газів крові та електролітів, гематологічний аналізатор та біохімічний аналізатор, 4 монітори за наглядом стану пацієнта, 1 апарат штучної вентиляції легень.

Цей досвід точно стане нам в нагоді для успішної реалізації нового проєкту!