Поради, як швидко і легко підготувати звіт про реалізацію проєкту

На календарях уже грудень, а це означає, що час готувати звіти про реалізацію проєктів

Команда Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» з нетерпінням чекає на фінальні звіти від переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Оскільки усі проєкти мають бути завершені до 31 грудня, часу на підготовку звіту залишається небагато. Ми вирішили поділитись порадами, аби Ви могли витратити час на передноворічні турботи замість виправлень зауважень.

  1. Отож підсумковий звіт складається із двох частин: аналітичної та фінансової. Ці дві частини є віддзеркаленням опису Вашого проєкту та бюджету. Що це означає? Усі назви заходів, результатів та статей витрат зазначені у описі та бюджеті проєкту повинні відповідати назвам у звіті.
  2. У стовпцях про фактичне виконання заходів та досягнення результатів вказуйте кількісні показники. Наприклад, промарковано 5 км туристичного маршруту, придбано 10 ноутбуків, проведено 2 семінари за участі 15 осіб.
  3. При заповненні фінансової частини слідкуйте, щоб суми у стовпці “Передбачено бюджетом проекту” відповідали бюджету, що є додатком до договору на реалізацію проєкту або останній офіційно погодженій версії зі змінами.
  4. Окрім звіту, обов’язково надсилайте скан-копії документів, що підтверджують здійснені витрати і платежі. Лише так ми зможемо перевірити фінансову частину звіту, а від цього залежить розмір фінального платежу.
  5. І наостанок, не забувайте про фотографії, що відображають результати Вашого проєкту, посилання на публікації в ЗМІ, сайтах партнерів і соцмережах.

Сподіваємось, що ця корисна інформація допоможе Вам відзвітувати легко та швидко!