Понад півсотні любителів активного відпочинку взяли участь у велоподорожі до Крехівського монастиря

Понад півсотні любителів активного відпочинку взяли участь у велоподорожі до Крехівського монастиря

Зі Львова у Крехів мальовничими осінніми локаціями мандрували учасники велопробігу, що відбувся 24 жовтня.

«Маршрут велопрогулянки чудово демонструє багатство спадщини Львівської області: Крехівський монастир – історико-культурної, а Яворівський національний природний парк – природної. Приємно що завдяки спільній роботі над проєктом ми можемо створити інфраструктуру для туристів і робити відпочинок ще якіснішим», – зазначила керівниця Асоціації «Єврореігон Карпати – Україна» Наталя Савка.

На зображенні може бути: стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять, взуття, природа та дерево

Перед стартом учасникам велоподорожі провели інструктаж щодо правил техніки безпеки, дотримання правил дорожнього руху та поведінки на дорозі. Перепочити, набратись сил та перевірити стан велосипедів учасники могли у Брюховичах та селі Фійні. Фінішною точкою прогулянки став Крехівський монастир: для учасників організували прогулянку печерами та відвідини монастиря.

Захід організували Асоціація «Єврорегіон Карпати — Україна», Управління туризму та курортів Львівської ОДА, Bike Sport Active в межах проєкту «РовеЛове Розточчя — разом попри кордони», що реалізується за фінансової підтримки  Європейського Союзу через Програму Польща-Білорусь-Україна.