Погоджено проєкт Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2021-2025 роки

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди сидять, люди на сцені та у приміщенніГарні новини для тих, хто реалізує або готується до реалізації транскордонних проєктів!

Комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва на своєму засіданні погодила проєкт Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2021-2025 роки.

Дякуємо комісії та Департаменту міжнародної технічної допомоги Львівської обласної державної адміністрації, що продовжуєте системно підтримувати цей крутий механізм співфінансування проєктів.

Із 64 транскордонних проєктів Львівщини, 23 – це проєкти, що реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та члени Асоціації, тож для нас така підтримка обласною владою проєктів міжнародної технічної допомоги є дуже важливою та цінною.

Немає опису світлини.

Віримо, що цей по-справжньому дієвий інструмент підтримки проєктів зрештою вийде на ще вищий рівень, адже досі існує потреба у впровадженні аналогічного механізму на державному рівні. Асоціація неодноразово зверталась щодо цього до Кабінету міністрів України, тож сподіваємось, що наші звернення таки будуть почуті.

Зображення може містити: 1 особа

З нетерпінням очікуємо на затвердження Програми на черговій сесії Львівської обласної ради та продовжуємо активно працювати у напрямку залучення коштів для втілення ініціатив. #спільно_для_розвитку_Карпат