Поділились досвідом залучення коштів МТД на VIII Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, sitting, у приміщенні та офісЯк ідею трансформувати у цілісний та успішний проєкт? На що потрібно звертати уваги при підготовці проєктів? Що потрібно знати, перш ніж приступати до написання проєкту? Відповідями на ці запитання та «формулою» якісного проєкту, якою користуємось ми у Асоціації “Єврорегіон Карпати — Україна”, поділились в рамках VIII Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування, організатором якого є Інститут міста.

Під час дискусії спікери – Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна”, Ірина Луцюк, програмна директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” та Тетяна Терлецька, перший заступник міського голови Добромиля  – поділились успішними прикладами  проектної діяльності та розповіли, які переваги отримає громада, реалізуючи проєкти МТД.

Зокрема, Галина Литвин відзначила важливість залучення коштів міжнародної технічної допомоги у громади: «Ресурс розвитку у громадах та муніципалітетах є обмеженим, в той час, як потреби значно більшими. Міжнародна технічна допомога може бути одним з шляхів вирішення проблем розвитку місцевих громад та реалізації завдань місцевих Стратегій. Але для того аби думати про перспективи участі у конкурсах, потрібно вивчати «правила гри», формувати ідеї відповідно до цінностей та пріоритетів донора, і найголовніше – бути орієнтованим на якісний результат». Окрім цього, учасники заходу почули поради, як пройти шлях від генерації ідеї до закриття проєкту та отримати максимальну користь для громади.

Партнери події: Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва, GIZ Ukraine, GmbH Integrated Urban Development in Ukraine, Антикорупційна ініціатива ЄС, Програма DOBRE, Hanns Seidel Stiftung Ukraine, Офіс Ради Європи в Україні – Київ, Рада Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», Асоціація міст України, ПУЛЬС Децентралізаційний марафон, Transparency International Ukraine, Transparent cities/Прозорі міста, ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”