Подія, на яку ми так довго чекали: V Форум місцевого розвитку!

 

Подія, на яку ми так довго чекали: V Форум місцевого розвитку!

2-3 вересня у Трускавці відбудеться ювілейний Форум місцевого розвитку, який Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» організовує спільно із Львівською обласною радою.

«Цей захід вже вп’яте збирає фахівців публічного управління, бізнесу, інститутів громадянського суспільства з різних країн. Адже гірська система Карпат об’єднує 9 держав, серед яких Україна. Ми дуже зацікавлені у розвитку гірських територій, залученні інвестицій з європейських програм та впровадженні успішного світового досвіду у себе в громадах», – наголошує голова Львівської обласної ради, голова правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Ірина Гримак.

З 2016 року Форум місцевого розвитку є унікальною міжнародною платформою обміну досвідом регіонального та місцевого розвитку та єдиним на теренах Західної України дискусійним майданчиком щодо перспектив координації зусиль місцевих та національних органів влади, бізнесу та неурядових організацій для забезпечення сталого розвитку територій. Цього року учасники форуму дискутуватимуть про

  • розвиток громад,
  • співпрацю у Карпатському регіоні та
  • транскордонний українсько-польський простір.

«Серед гостей Форуму – посадовці регіональних та місцевих органів влади, діячі парламентів та урядів, зокрема представники ЄС, українські та закордонні експерти у галузі місцевого самоврядування, а також представники міжнародних організацій, дипломатичного корпусу, неурядових організацій,бізнесу, аналітичних центрів, програм міжнародної технічної допомоги, що працюють в Україні», – зазначила виконавча директорка Асоціації Галина Литвин.

Додамо, що V Форум об’єднає понад 200 учасників з України, Республіки Польща, Австрії, Словацької Республіка, Румунії, Угорщини, Німеччини, Чеської Республіки, Туреччини, а також представників Європейського Союзу.

Переконані, що такі заходи, як Форум місцевого розвитку – важливий інструмент для того, аби почути різні точки зору, обговорити важливі питання розвитку громад та знайти шляхи для їх вирішення.