Починаємо середу зі статистики освітніх, культурних та медійних обмінів

Починаємо середу зі статистики освітніх, культурних та медійних обмінів!

Підрахували усі заявки, які були подані для участі у конкурсах міжрегіональних обмінів, що проводить Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».

Загалом отримали 58 проєктних заявок зі Львівської та Закарпатської областей. Уже традиційно найбільше заявок надійшло на Конкурс освітніх обмінів: 28 від закладів Львівської і 3 від Закарпатської області. На Конкурс культурних обмінів подано 21 заявку, на Конкурс обмінів між засобами масової інформації – 6.На зображенні може бути: текст

Нагадаємо, цього року значно збільшилася географія Програми. Окрім Львівщини, Луганщини та Донеччини, до реалізації спільних проєктів долучились представники Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської областей. Також цьогоріч Закарпаття вперше долучилося до фінансування проєктів.

Найбільше проєктів підготовлено у співпраці з Луганською (15 проєктів) та Донецькою (14 проєктів) областями, 2 проєкти включають тристороннє партнерство в освітній сфері між Львівською, Луганською і Донецькою областями. А одна заявка охоплює аж 7 областей з території Програми.

На зображенні може бути: текст

Дякуємо усім учасникам за активність! Уже від сьогодні стартує адміністративна оцінка проєктів і найближчим часом кожен заявник отримає лист про її результати.

Конкурси освітніх, культурних і медійних обмінів у рамках Програми «Змінимо країну разом» реалізуються з 2018 року як ініціатива Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», підтримана Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією та Луганською обласною державною адміністрацією. У 2020 році до Програми долучилась Донецька обласна державна адміністрація – обласна військово-цивільна адміністрація. Адміністрування Програми здійснює Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна».