Підводимо підсумок V Форуму місцевого розвитку

Місцеве самоврядування активно діє та прагне розвиватися. Важливо, аби органи державної влади підтримували місцеві ініціативи на законодавчому рівні, фінансовим ресурсом, а громади – власною включеністю у процеси. У цьому переконалися під час V Форум місцевого розвитку, який спільно провели Львівська обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” 2-3 вересня у Трускавці.

Форум став платформою для комунікації рівних з рівними. Адже на ювілейний захід зібралися саме представники місцевих громад, місцеві лідери Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Луганської, Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Хмельницької областей, які безпосередньо задіяні у процеси місцевого розвитку і можуть на практиці розповісти про перемоги та виклики, з якими зіштовхується місцеве самоврядування.

Потреби громад були у центрі кожної дискусії, а їх тематика – максимально практичною: пошук інструментів фінансування, цифровізація громад, безпекові питання, розвиток туризму, розвиток енергоефективності через трансформацію, зокрема, вугільних підприємств, транскордонна співпраця.

Щиро дякуємо усім партнерам: Мінрегіон, CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine, Фонд Східна Європа, GIZ Ukraine, Трускавецька міська рада, OKKO, ДТЕК, Моршинська, ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ, Відділення НОК України у Львівській області, Bukovytsia, які долучилися до організації та проведення Форуму! Ваша активна підтримка – яскраве свідчення, що такі  дискусії та зустрічі вкрай необхідні для побудови тісної взаємодії та ефективного розвитку наших громад.

Також дякуємо усім спікерам: представникам законодавчої та виконавчої влади усіх рівнів, експертам у своїх галузях, представникам громад, які ділилися досвідом, давали слушні зауваження, пропонували конкретні рішення, висловлювали практичні пропозиції на ту проблематику, яку озвучували учасники!

Окрема подяка місту Трускавець та Mirotel Resort & Spa за гостинність та сервіс. Це вкотре демонструє, що невеликі міста – це теж сильні магніти для інвестицій і мають масштабний потенціал для розвитку.

Розвиток громад – одне зі стратегічних завдань Асоціації, тож продовжуємо працювати, спільно для місцевого розвитку!