Підбиваємо підсумки

Результат, який не потрібно оцінювати звітом. Достатньо відвідати Монастир походження дерева Хреста Господнього в Підкамені та побачити все на власні очі. Запрошуємо, заохочуємо та гарантуємо чудові враження.

Ось і настав час підбивати підсумки нашої роботи, а саме заходів одного з наймасштабніших транскордонних проєктів “Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні”, який ми реалізовували спільно з Департаментом архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації.

І сьогодні у відремонтованій вежі монастиря у Підкамені зібрались партнери проєкту та усі, кому цікава тема збереження сакральної спадщини.  Результат, до якого можна доторкнутись  в усіх значеннях цього слова, тобто піднятись відремонтованими сходинками, оглянути відновлений фасад, прогулятись оновленими доріжками та, звичайно, зробити безліч фото на згадку, не   залишить байдужим нікого. Саме з цього розпочалась наша сьогоднішня подія – презентація об’єкту для учасників конференції. Продовження заходу відбулось у звичному форматі конференції, під час якої піднімались питання збереження та промоції історико-культурної спадщини прикордоння.

Ми щиро віримо, що відремонтована вежа є тільки початком відродження цього унікального місця – комплексу Монастиря походження дерева Хреста Господнього в Підкамені.

Захід було організовано в рамках проєкту “Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні”, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації, Римокатолицька парафія св. Ядвиги в Мокободах та Римокатолицька парафія в Голублі за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.