Підбили підсумки інвентаризаційної місії нафтової спадщини Львівської області та Підкарпатського воєводства

Підбили підсумки інвентаризаційної місії нафтової спадщини Львівської області та Підкарпатського воєводства

По обидва боки кордону відбулись візити до об‘єктів, які пов’язані із нафтовою спадщиною та, зокрема, постаттю винахідника Ігнація Лукасевича. Аби обговорити результати інвентаризації, поділитись враженнями та презентувати локації Львівщини та Підкарпатського воєводства сьогодні відбулась робоча онлайн-зустріч.

«Львівська область має багату нафтову історію, яка найяскравіше відображена у містах Бориславі, Дрогобичі, Львові та селищі Східниці. Українські учасники завдяки інвентаризаційній місії мали можливість відвідати об‘єкти та більше дізнатись про історію області в контексті нафтової промисловості», — зазначила Наталя Савка, керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

На зображенні може бути: 1 особа

В межах заходу українські учасники звернули увагу на об‘єкти у Дрогобичі, Бориславі та Східниці, які могли б зацікавити потенційних туристів, а учасники польської частини інвентаризаційної місії представили облікові картки про кожну з відвіданих місцин. Також присутні наголосили на важливості спільного розвитку і популяризації нафтової спадщини.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 1 особаНа зображенні може бути: 2 людини та текст

Захід відбувся в межах проєкту «Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича», який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з Підкарпатським воєводством та фінансується за кошти Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна.