Перспективи розвитку туризму природозаповідних територій обговорили у Національному природному парку “Гуцульщина”

Перспективи розвитку туризму природозаповідних територій обговорили у Національному природному парку “Гуцульщина”.
Понад 32 тис. га – площа Національного природного парку «Гуцульщина», що розташований мальовничій лісистій частині Покутсько-Буковинських Карпат. Така територія парку, багата різноманітними видами флори і фауни, потребує не лише якісного управління, а й креативних рішень. Саме це і розглянули сьогодні учасники тренінгу в рамках проєкту «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат».
Як впроваджувати маркетингові підходи у діяльність парку,  як популяризувати нові туристичні продукти і послуги, який ефект матимуть ці дії для розвитку туристичної галузі регіону працівникам НПП «Гуцульщина» розповів експерт з туризму Олександр Коваль.
Переконані, що персонал парку використовуватиме корисну інформацію від експерта та скористається його порадами, аби не втратити туристичний потенціал.
Проєкт «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат» реалізується НПП “Сколівські Бескиди”, Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та Асоціацією з Розвитку та Промоції Підкарпаття “Pro Carpathia” за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.