Перспективи розвитку сталого туризму в громадах Закарпаття обговорювали у Неліпинській територіальній громаді

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенніПерспективи та механізми дії для розвитку сталого туризму в громадах Закарпаття обговорювали сьогодні у Неліпинській територіальній громаді.

На запрошення організаторів, участь у заході взяла виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин із доповіддю щодо можливостей та ризиків сталого туризму на Закарпатті. Приємно бачити, що для карпатського регіону все більшого значення набуває розвиток туристичної галузі, адже кожна громада має свої особливі «магніти» та унікальну місцеву продукцію, яка може стати візитівкою громади.

«Неліпинська громада зібрала самоврядних лідерів Закарпатської області аби і себе показати, і обговорити можливості співпраці задля розвитку туризму. А показати є що! Переконана, що особливості громади стануть підгрунтям для розвитку її туристичного потенціалу» – зазначає Галина Литвин.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На завершення, учасникам обговорення презентували набір продукції місцевих виробників — дегустаційний сет «Неліпинська гостина». Наша Асоціація особливо радіє таким прикладам співпраці товаровиробників, адже і самі об’єднуємо та підтримуємо виробників продукції карпатського регіону в рамках ініціативи Made in Karpaty. Наша ініціатива відкриває нові можливості для місцевих жителів, які підтримують традиції та займаються цікавими ремеслами, а для потенційних туристів — нові смаки Карпат.

Немає опису світлини.