Перші результати та успіхи проєктів-переможців Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад

Коли по-справжньому «гориш» ідеєю свого проєкту, то не існує жодних перепон для його успішної реалізації!

Цю думку поділяють переможці цьогорічних конкурсних наборів Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Розповідаємо про перші результати та події, які підтверджують, що найважливіше у втіленні проєкту – це бажання.

Наприклад, на Вижниччині розпочали реалізацію заходів проєкту ще до підписання грантового договору. За кошти власного внеску розпочали роботи щодо покращення екстер’єру Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини. Тут вже встигли замінити 10 вікон та створити умови для маломобільних груп населення, а саме здійснити реконструкцію сходів та встановити пандус. Ми радіємо такій активній злагодженій роботі заявника проєкту ГО “Волонтери Вижниці” та партнерів – Вижницька районна рада та Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка. Чудовий старт, так тримати!

На зображенні може бути: на відкритому повітріНа зображенні може бути: на відкритому повітрі та дерево

А ось як зацікавити та долучити до реалізації проєкту усіх небайдужих знають у БФ Спадщина.UA. Зокрема, для дофінансування проєкту з виготовлення проєктно-кошторисної документації та реставрації даху вежі СОКІЛ, провели благодійний мистецький аукціон «Свято Бобра». Із 21 лоту –  творів в олійному та акриловому живописі – 18 картин було продано. Тож кожен, хто придбав картину, не лише наблизив заявників проєкту до його успішної реалізації, а й зробив свій внесок у відродження культурної спадщини Львівщини.

Можливо, це художній твір 14 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

Із нетерпінням чекаємо на ще більше крутих, значущих результатів, яких вдасться досягти завдяки Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. А ми обов’язково про них розповідатимемо, адже #карпатські_ініціативи_в_дії надихають.