Перші кроки, аби громади Карпат розпочали реалізацію проєктів зроблено

На зображенні може бути: 2 людини та люди сидять

На Івано-Франківщині підписано перші 9 грантових договорів між Асоціацією «Єврорегіон Карпати — Україна» та переможцями Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Тішить, що цими проєктами громади отримають можливість вирішити проблемні питання та розвивати вже наявний потенціал.

Так, наприклад у місті Городенка працюватимуть над збереженням Вірменського костелу, який сьогодні знаходиться у аварійному стані.  Щоб надавати якісну та своєчасну медичну допомогу придбають спеціальне обладнання у «Тлумацький центр первинної медичної допомоги», а Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття в Букачівській громаді відкриє «Центр Безпеки». Не менш важливим є і розвиток екологічної освіти на Прикарпатті, з цією метою в рамках проєкту Дністровського регіонального ландшафтного парку виготовлять документацію для будівництва еколого-освітнього візит-центру. Радіємо, що проєкти-переможці популяризуватимуть традиції та ремесла Карпат, зокрема ГО «Еко Пасіка» створять Центр промоції бджільництва Карпатського регіону, у селі Яворові Регіональний центр народного мистецтва «Гуцульська Гражда» облаштує алею арт-ремесел, а у новоствореному музеї Параски Плитки-Горицвіт у селі Криворівня ГО «Центр «Криворівня» облашт експозицію. Дбатимуть і про безпеку громад, адже завдяки проєкту Рожнівської сільської ради придбають обладнання та одяг для пожежних команд, а КП «Косів» забезпечуватиме безпеку дорожнього руху шляхом облаштування напрямних острівців, встановлення дорожніх знаків.

На зображенні може бути: 10 людей та люди стоять

Кожен з цих проєктів-переможців має цінну та важливу ідею, та найважливіше завдання — принести користь своїй громаді. Бажаємо переможцям втілити задумане в життя, аби вже найближчим часом розповідати про круті результати #карпатські_ініціативи_в_дії.