Перша частина онлайн-навчання щодо підготовки заявок на конкурси в межах Програми “Змінимо країну разом”

До уваги усіх зацікавлених у подачі якісних проєктів на конкурси освітніх, культурних та медійних обмінів в межах Програми «Змінимо країну разом»! Ви просили – ми зробили: ділимось першою частиною онлайн-навчання щодо підготовки проєктних заявок на конкурс – Частина 1 онлайн-навчання “Змінимо країну разом”.

Розпочнемо з основ, а точніше нагадаємо Вам важливу інформацію, яку розповідала виконавча директорка Асоціації Галина Литвин під час навчання. Рекомендуємо прослухати та переглянути першу частину навчання аби надихнутись результатами реалізації Програми у 2018-2020 роках, а також ознайомитись із порядком подання проєктних заявок та обов’язковими умовами отримання гранту у рамках Програми.

Зокрема, однією з таких умов є наявність партнерів з Луганської, Донецької, Харківської, Сумської, Дніпропетровської чи Запорізької області . У цьому ми теж готові допомогти. Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» звернулась до профільних департаментів із проханням сприяти в пошуку організацій, що бажають долучитися до участі конкурсах. Тож підготували перелік потенційних партнерів, який доступний за посиланням: https://cutt.ly/partners-2021 (інформація доповнюється).

Попереду наступна частина відео з навчання, завдяки якому Ви детальніше дізнаєтесь про перелік необхідних для участі документів та як якісно заповнити заявку, тож не пропустіть! Переконані, що інформація та поради нашої команди стануть Вам у нагоді.

Детальніше про конкурс: https://cutt.ly/obminy2021

Реєстраційна форма для заявників: https://cutt.ly/obminy_registartion