Оголошено переможців двох наборів в рамках Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

Гарні новини для громад Карпатського регіону. В рамках конференції «Карпати – 30» оголосили переможців двох наборів в рамках Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад.

«Сьогодні ми тут, щоб зробити важливі кроки для Карпат: обговорити далекоглядні плани щодо розвитку гірських територій та дати можливість громадам вже сьогодні змінювати свій край, завдяки Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. Віримо, що ті проєктні ідеї, яким пощастило потрапити у перелік переможців будуть реалізовані та покращать наші Карпати», – зазначила виконавча директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин.

7,9 млн грн грантових коштів з обласного бюджету та 9,6 млн грн з державного отримають громади Карпатського регіону. З рекордної кількості проєктних заявок – 472 заявки – визначено 80 проєктів-переможців, по 20 у кожній з областей. Із детальнішим переліком переможців пропонуємо ознайомитись на слайдах, можливо серед них знайдете і свій проєкт!

Програма допомагає громадам вирішувати проблеми у різних галузях, адже цим ми робимо Карпати туристично привабливими, безпечними, спортивними. Узагальнивши інформацію про два конкурсні набори, проєкти-переможці за пріоритетами розподілились таким чином:

  • історико-культурна спадщина -26 проєктів
  • безпека громад Карпатського регіону – 18 проєктів
  • розвиток спорту в гірських громадах – 13 проєктів
  • природна спадщина – 12 проєктів
  • подолання наслідків COVID – 11 проєктів

Додамо, що конкурсний набір 1.0 проводили у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», що реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України, а Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад – 2021 2.0 реалізує Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами.

Вітаємо усіх переможців, дякуємо за активність заявникам та продовжуємо працювати #спільно_для_розвитку_Карпат.