Офіс гостинності у будинку бібрського спортивного товариства «Сокіл» відчинив свої двері для відвідувачів

Немає опису світлини.
Офіс гостинності у будинку бібрського спортивного товариства «Сокіл» відчинив свої двері для відвідувачів!

Щиро радіємо, що проєкт «Офіс гостинності», який за підтримки Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” реалізували в межах Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, став одним із кроків до створення мультифункціонального туристичного центру у Бібрці.
Це крутий приклад злагодженої співпраці, результат якої дуже надихає! Адже зі зруйнованої, закинутої будівлі тепер під опікою Спадщина.UA твориться нова історія “Соколу”: від голих стін та пустих приміщень до відновленого лекторію з іменними кріселками та обладнанням!

Немає опису світлини.
Повністю підтримуємо позицію Івана Щурка, голову комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму, що такі проєкти – це лише старт на шляху до перетворення «Сокола» в каталізатор міського гонору.
«Офіс гостинності – це той проєкт, в якому величезне бажання команди працювати, розвивати, змінювати – стало рушійною силою. Як результат – новий об‘єкт на мапі туристів, який вже готовий приймати відвідувачів. Вітаю з результатом і з нетерпінням чекаю на продовження сокільської історії» – зазначила виконавча директорка Асоціації Галина Литвин.
Зображення може містити: 7 людей, люди стоять та люди танцюють