Обговорили перспективи для громад у частині транскордонної співпраці

Транскордонна співпраця – це один з важливих напрямків діяльності Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” і ми всіляко допомагаємо нашим членам діяти у цьому напрямку.

У серпні 2021 року затвердили стратегічну частину Програми ТКС Польща – Білорусь – Україна на 2021–2027 роки, визначено географію та пріоритетні тематичні напрямки проектів транскордонного співробітництва.

Якими є перспективи для громад у частині транскордонної співпраці? Про це йшлося під час Транскордонних тематичних дискусій, які відбулися у межах Форум місцевого розвитку.

У контексті реформи адміністративно-територіального устрою та створення у жовтні 2020 року нових територіальних громад в Україні транскордонні тематичні дискусії мають на меті презентувати лідерам громад можливості Програми у новому періоді, пріоритети Програми, алгоритми формування транскордонних партнерств та підходи до підготовки проектних заявок.

Наше спільне завдання – скористатися усіма можливостями транскордонної співпраці, яка безперечно принесе знакові результати.