Обговорили напрямки взаємодії Асоціації та Закарпатської обласної ради у 2021 році

Співпрацювати задля розвитку Карпатського регіону, розширювати можливості для громад, готувати якісні кадри проєктного менеджменту – це лише частина завдань Асоціації «Єврорегіон Карпати –Україна», які протягом років поділяє та активно підтримує керівництво Закарпатської області.

19 січня виконавча директорка Асоціації Галина Литвин взяла участь у робочій зустрічі з керівництвом Закарпатської обласної ради, під час якої обговорили напрямки взаємодії Асоціації та Закарпатської обласної ради у 2021 році.

Зокрема розглянули питання:

  • проведення конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад,
  • спільні проєкти транскордонної співпраці та секторальної підтримки регіонального розвитку за участі інституцій із Закарпаття,
  • навчання територіальних громад основам проєктного менеджменту.

Ми щиро радіємо, що багаторічна співпраця Асоціації та Закарпаття продовжує розвиватись та зміцнюватись.Велика подяка Михайлу Рівісу та Мирославі Ливч за активну підтримку нашої діяльності, яка стала міцним фундаментом нашого партнерства.

Продовжуємо активно працювати #спільно_для_розвитку_Карпат та обіцяємо, 2021 рік буде насиченим та результативним. Уже зовсім скоро ми анонсуємо новий конкурсний набір проєктів ініціатив місцевих карпатських громад. Тож не пропустіть!