Новий об’єкт для культурного дозвілля дітей та дорослих завдяки Програмі ініціатив місцевих карпатських громад

У Карпатському регіоні з’явився новий об’єкт для культурного дозвілля дітей та дорослих завдяки Програмі ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна».

Сьогодні у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відкрито інтерактивну експозицію в рамках проєкту «Інтерактивний музей – популяризація традицій косівської кераміки шляхом модернізації частини експозиції Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини». Незвичний підхід до традицій та сучасний погляд на історію – це те, що Асоціація завжди готова підтримувати задля розвитку та промоції унікальної Карпатської культури!

Як зазначила виконавча директорка Асоціації Галина Литвин: «Для нас проєкти, що популяризують культурну спадщину Карпатського регіону, дуже важливі, адже про багаті традиції, ремесла нашого краю повинні знати не тільки в Україні. Сьогодні про косівську кераміку говорять як про туристичний символ Гуцульщини і її навіть внесено до Репрезентативного списку нематеріальної художньої спадщини людства ЮНЕСКО. Ми повинні пишатись цим та об’єднувати сили для єдиної цілі – розвиток та промоція унікальності Карпат».

May be an image of 2 людини, people standing та у приміщенні

Міський голова Косова Юрій Плосконос наголосив: «Місцеве самоврядування має багато витрат і, на жаль, не завжди є фінансова змога підтримувати музейні креативні ідеї для його осучаснення. Дякуємо Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», бо без підтримки Асоціації ці ініціативи не були би втілені в життя».

May be an image of 3 людини та у приміщенні

Відтепер відвідувачі музею зможуть взяти активну участь у дослідженні історії косівської кераміки: взаємодіяти з елементами виставки, доторкатись до експонатів, переглядати відео, виконувати ігрові завдання. Тішимось, що результат співпраці Косівської міської ради, Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини та Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» приноситиме не лише знання, а й незабутні емоції усім відвідувачам музею!

May be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенні

May be an image of у приміщенні