Новини програми #Змінимо_країну_разом

#Змінюємо_країну_разом

Приємно спостерігати, як у межах програми «Змінимо країну разом», яку реалізує «Єврорегіон Карпати – Україна»,  бенефіціари проєктів з натхненням і завзяттям приймають гостей з інших областей, знайомлять із особливостями культури, здобувають цінні знання та обмінюються досвідом. Ми давненько не ділились новинами про проєкти міжрегіональних обмінів, тож виправляємо ситуацію!

«Мистецтво заради єдності». В межах проєкту представники Новороздільської громади приймали делегацію з Старобільська Луганської області. Упродовж візиту, гостям показали красу Львівщини, працівники культури ділились досвідом роботи, зокрема, в умовах пандемії, організували спільний концерт. Проєкт реалізують Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради та Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Старобільської МТГ

На зображенні може бути: 10 людей, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, гуляє та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди гуляють та на відкритому повітрі

«Покрова на Хортиці». Учасники проєкту відвідали колиску українського козацтва — національний заповідник «Хортиця», капела бандуристів Дрогобицького музичного коледжу подарувала відвідувачам Запорізького академічного музично-драматичного театру ім. В. Магара неймовірні враження. Над реалізацією проєкту працюють Дрогобицький музичний фаховий коледж ім. Василя Барвінського у партнерстві з Запорізьким фаховим музичним коледжем ім. П. І. Майбороди

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та у приміщенні

«Студентська арт-платформа «Закарпаття — Слобожанщина: формула майбутнього». У центрі Ужгорода студенти Закарпаття та Харківщині провели масштабний спільний флешмоб. Учасники події продемонстрували народні танці та «запалили» енергією усіх гостей події. Цей проєкт втілюють разом Ужгородський інститут культури і мистецтв та ОКЗ “Лозівський вищий коледж мистецтв”

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

Сподіваємось, що по завершенню реалізації проєктів, у їх учасників залишаться лише приємні спогади та міцні дружні стосунки.