Нові «солодкі» маршрути на туристичній мапі Карпат

Нові «солодкі» маршрути для любителів активного відпочинку з’явились на туристичній мапі Карпат

У Косівському районі на Івано-Франківщині розробили два туристичні маршрути «Карпатські медові стежки»: один — пішохідний , інший — велосипедний. Обидві стежки об’єднують туристичні місця, пов’язані з історією та сучасними локаціями бджільництва.

Наприклад, велосипедний маршрут загальною протяжністю понад 50 км включає 30 місцевих пасік, локації, де проводять апітерапії, пам’ятки культури та природи Косівського району. Переконані, що прихильникам велотуризму цей маршрут припаде до душі.

Відвідати локації, пов’язані з бджільництвом на Косівщині, можна і без велосипеда. Пішохідний маршрут простягнувся на майже 7 км, тож цей шлях можете подолати орієнтовно за 2,5-3 години. До речі, ці маршрути промарковані, тож легко знайдете саме ті місця, які вас зацікавили.

Обирайте зручний для вас варіант відпочинку та обов’язково зберігайте карти, аби побачити «медову» Косівщину та дізнатись більше про бджільництво Карпатського регіону.

Туристичні маршрути розроблено в межах проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна»  спільно з громадською організацією об’єднання пасічників Карпатська Еко Пасіка, Колочавською сільською радою, Асоціацією з Розвитку та Промоції Підкарпаття «Про Карпатія» за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.