Незвична атмосфера панувала сьогодні у вежі Домініканського монастиря у Підкамені

Сьогодні вежа Монастиря походження дерева Хреста Господнього в Підкамені, яка була збудована ще у ХV столітті, ожила, отримавши нове призначення – місце паломництва.  Тут зібрались  велика кількість місцевих мешканців, представники органів місцевої влади та самоврядування, громадських організацій, журналісти та духовенство, щоб освятити цю відновлену історичну споруду, оглянути красу вежі, помилуватись краєвидами з оглядового майданчика та поринути у атмосферу духовної музики у виконанні хору Тезе Львів.

Завдяки збереженню та відновленню об’єктів сакральної спадщини, відкриваються для туристів нові та цікаві локації. Ми переконані, що відновлена вежа монастиря стане візитівкою нашого краю.

Оскільки захід було проведено у такий визначний день – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника України, ми молились молебень у цьому місці духовної сили за заступництво та покров Пресвятої Богородиці для наших захисників, наших відважних козаків, які боронять нашу землю від військової агресії з боку росії.

Захід було організовано в рамках проєкту “Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні”, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації, Римокатолицька парафія св. Ядвиги в Мокободах та Римокатолицька парафія в Голублі за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.