Навчання для активних представників громади відбулось на Хустщині

May be an image of 2 людини, people standing та у приміщенніПродовжуємо ділитися важливою інформацією щодо можливостей для розвитку громад та презентуємо кращі практики проєктної діяльності на Закарпатті. Цього разу навчання для активних представників громади відбулося на Хустщині.

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин в рамках заходу, ініційованого Закарпатською обласною радою, розповіла учасникам про реальні можливості конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад, який проводить Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», поділилась власним досвідом успішної реалізації транскордонних проєктів, презентувала ініціативу Made in Karpaty, що відкриває нові можливості для підприємців, а також наголосила на важливості співпраці громад задля спільного успіху.

May be an image of у приміщенні

Для нас дуже важливо, що довіра представників Хустщини до Асоціації лише посилюється, адже наразі 6 громад району – це активні члени Асоціації, поділяють наше бажання спільно розвивати карпатський регіон.

Сподіваємося, що отриману сьогодні інформацію громади використають наповну і уже невдовзі  побачимо їхні нові успіхи. І уже можемо заанонсувати, що найближчим часом такі ж навчання проведемо для представників громад на Тящівщині та Рахівщині.

May be an image of одна або кілька осіб, people standing, стіл та у приміщенні

#спільно_для_розвитку_карпат