Навчальний візит представників самоврядних органів до Республіки Польща

З 2️⃣ по 6️⃣ вересня тривав навчальний візит представників самоврядних органів до Республіки Польща, який спільно організували CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine і ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

?Учасники візиту – керівництво і депутати обласних рад Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської областей – обмінювалися досвідом під час зустрічей з керівництвом Підкарпатського воєводства (віцемаршалком Ewa Draus Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, заступником голови сеймику Jerzy Cypryś) і депутатами воєводства, зокрема членами Карпатської комісії і Комісії із міжнародного співробітництва, туризму і промоції ?.

Тішить, що співпраця ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” і самоврядних органів, що входять до Асоціації, з Підкарпатським воєводством втілюється в реальні проекти, багато в чому завдяки таким візитам. А спільних здобутків немало: 4️⃣ проекти CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine реалізуються у 2018-2020 рр., 1️⃣ стартував лише 2️⃣ дні тому, ще 8️⃣ готуються до контрактування‼️

?Ключовою подією візиту стала участь делегації у ХХІХ Forum Ekonomiczne / Economic Forum в Криниці.

ℹ️Голова Правління Асоціації Олександр Ганущин взяв участь у дискусії, присвяченій міжрегіональній транскордонній співпраці в Центральній і Східній Європі.

ℹ️Виконавча директорка Halyna Lytvyn ділилася досвідом ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” з використання історико-культурної і природної спадщини для розвитку туризму і промоції Карпатського регіону.

Ми дуже цінуємо стабільну та системну співпрацю ? з CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine. Віримо, що попереду – реалізація всіх амбітних ідей та планів?!